O nás

Kabelka.cz je oficiální internetový prodej kvalitních módních kabelek a peněženek z kůže a syntetické kůže, aktovek z voděodolného polyesteru či nákupních a plážových tašek od tradičního českého výrobce FAMITO s.r.o.

Naše společnost

Společnost FAMITO s.r.o. působí na trhu již více než dvě desetiletí, od roku 1994. Z počátku se zabývala velkoobchodm s koženou galanterii. Od Roku 1997 se začala zaměřovat na vlastní výrobu. Za léta praxe v oboru se společnosti podařilo identifikovat přání svých spokojených zákazníků, kterým dynamicky přizpůsobuje návrhy a výrobní koncepty svých výrobků. Na český trh tak pravidelně uvádí nové kolekce výrobků, které reagují na změny stylů, trendů, barev.

Díky získaným zkušenostem a široké škále nabízených produktů si na www.kabelka.cz přijde na své opravdu každý, i ti nejnáročnější.

Mezi nejznámější značky společnosti patří společenské kabelky Barolo a Charmel, pěněženky Cosset a Cruz a značky kabelek, Le Sands, Carmelo a Tangerin.

FAMITO s.r.o. dále také pravidelně podporuje charitativní módní přehlídky SETKÁNÍ S MÓDOU, které se konají v rámci podpory Nadace pro transplantaci kostní dřeně.

Kontakty

Famito spol. s r.o.
Kladská 1093/8a
500 03 Hradec Králové

E-mail: info@kabelka.cz
Telefon: 495 221 355

Na uvedené adrese se nachází sídlo společnosti a sklad, nikoliv kamenný obchod. Společnost Famito s.r.o. nedisponuje kamennou prodejnou a veškerý prodej je proto uskutečňován pouze prostřednictvím internetového obchodu www.kabelka.cz. Není proto možné navštívit naše sídlo za účelem osobního výběru a nákupu bez předešlé domluvy. Děkujeme za pochopení.